винг фойл MOJO Flysurfer Эстония

MOJO

745 .21 €
Suurus:Number

MOJOga on iga vaba hetk puhas nauding! Sellel äärmiselt võimekal tiiblohel on üks kindel missioon: lasta sul vees olla nii kaua kui võimalik. Tiiblohe reageerib igale su liigutusele võimsalt, tasakaalukalt ning energiasäästlikult. Selle tiiblohega püüad kinni kõik lained ning saavutad kõik treeningeesmärgid. Võid olla kindel, et oleme loonud kõrgeima kvaliteediga toote, millega leiad igas surfipäevas oma MOJO!

*Sobib sõitjatele igal tasemel

RIGID CONSTRUCTION

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

JÄIK KONSTRUKTSIOON

Tiiva jäikus on sooritusvõime saavutamiseks ülioluline element. MOJOl on kaks vaba õhuvooluga ventiili, lohe esiserval ja tugiballoonil. Eraldiseisvad õhukambrid on jäigemad. Läbimõõdud on loodud just selliselt, et lohe kuju ning profiil ei painduks ja maksimaalne sooritusvõime oleks igal ajal kättesaadav. Lohel puudub ka voolik, mida kogemata tõmmates võib sess untsu minna ja ohuolukord tekkida.

BALANCED CENTER OF GRAVITY

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

TASAKAALUS RASKUSKESE

MOJOl on tõstepunkt teiste toodetega võrreldes eespool ja liigub minimaalselt. Rõhu ja jõu jaotus on alati ühtlane, isegi kui käepideme asendit või ründenurka suuremal määral muudetakse. Tiib tekitab pideva veojõu, nii et puudub vajadus jõudu läbi jalgade hüdrofoili juhtida. Tiib võtab jõu üles vähendab seda väga tõhusalt ning sõidab probleemideta ka ülestuult.

SELF-STABILIZING DRIFT

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

ISESTABILISEERUV TRIIV

MOJO V-kujuline ehitus garanteerib positiivse külgsuunalise stabiilsuse, välistades rullimisefekti. Lainesõit on lihtsalt puhas nauding.

VIEWING WINDOWS

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

VAATEAKNAD

UV-kaitsega läbipaistvad vaateaknad annavad hea ülevaate ümbritsevast keskkonnast. Lohe kokkupakkimisel ürita aknaid mitte väänata.

Non-Slip Handles

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

Libisemiskindlad käepidemed

Ovaalsetel käepidemetel on sügavad sooned, et käes kindlalt püsida ja tiiba paremini juhtida.

PROFILE SUPPORT

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

PROFIILI TUGI

Riidest vahesein tugiballooni ja tiiva ülemise kihi vahel reguleerib pingeasendit. Pumpamise ajal ei kao jõud, see muudetakse veojõuks. Profiili tugi on otsekui saba: hõljuvas olekus on see enese stabiliseerija.

SUPERB WIND RANGE

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

VÕRRATU TUULEULATUS

MOJO funktsionaalse profiili tagab pingestatud puri. Tiiva jõud on hõlpsasti saavutatav ning kontrollitav ka tugevamate tuultega. Tiiva kontroll on erakordselt hea mitte ainult mugavas ja turvalises lennukeskkonnas, vaid ka oma võimete piiridel seilates.

Extra Handles

Винг фойл MOJO Flysurfer Россия

Lisakäepidemed

Täiendavad käepidemed said loodud, et ka tugevate tuultega lisavaevata sõitu nautida. Lisakäepidemeid appi võttes väheneb pinge kätele ja tiiba saab hõlpsamini üle pea liigutada. Soovitame lisakäepidemeid kasutada ka siis, kui proovid keerukamaid manöövreid ja pöördeid.

Komplekt sisaldab:

1x MOJO tiiblohe
1x universaalne kott
1x MOJO vöörihm
1x MOJO turvarihm
1x MOJO käerihm
1x ohutusjuhend
1x remondikomplekt