купить кайт VMG2 Flysurfer Россия

VMG 2

2,671 .00 €
Suurus:


Number

REGISTREERITUD IKA Formula Kite Class

VMG2: revolutsiooniline, äärmiselt tõhus, ülimalt kiire. FLYSURFERi valikus on see lohe tõeline Saksa insenertehnika meistriteos. Spetsiaalselt loodud Olümpia hüdrofoil lohesurfi võidusõitudeks. Võistlustel testitud, rajal pea et kättesaamatu, lihtne hooldada. Paranda oma sooritust ja jäta vastased kaugele selja taha!

Two-Level Bridle Design (A, B)

кайт Vmg 2 Flysurfer Россия

Kahetasemeline toestusliinide disain (A, B)

Tegu on lohespordimaailmas esimese võistluslohega, millel on kaheatasemeline toestusliinide disain. Väiksema venivusega Edelrid kevlarist toestusliinidega on allatuult lohisemise võimalus pea et olematu ning VMG2 jõudlus ülestuules uskumatult hea. See uuenduslik lohe suudab oma ründenurka muuta äärmiselt tõhusalt, erinevalt tavapärase profiili kaldenurga muutusest Z tasemel. Tulemuseks on parim nurk ja maksimaalne kiirus võistlusrajal.

Rigid Airfoil

кайт Vmg 2 Flysurfer Россия

Jäik hüdrofoil-lohe

Kahetasemeline toestusliinide disain vajab eriti jäika sisemist konstruktsiooni, et vähendatud toestusliinidele maksimaalselt tuge pakkuda. VMG2 profiilile on lisatud spetsiaalset lisatuge tagavad klaaskiust vardad, mis on integreeritud sisemisse ribikonstruktsiooni.
Varraste otstes on kaitsmed ja vardad on vahetatavad. VMG2 hoiab hästi oma kuju, liikumine on puhas ning õhus püsimine äärmiselt stabiilne. Nii saab surfar lohele kindel olla ja pidevalt oma piire katsetada.

Smooth Leading Edge Technology

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Sujuva esiserva tehnoloogia

VMG2 juures on oluliseks omaduseks ka eriline materjalide kooslus:
Jäik Skytex32 esiservas, X-Light ülemisel ja alumisel lohe küljel, mis tagavad efektiivse kombinatsiooni kaalust ning vastupidavusest ja toetavad lohe sisemist struktuuri; TX-Light tugeva viimistlusega ribimaterjal. Nende kõrgkvaliteetsete materjalide kasutamine tagab äärmiselt jäiga tiiva ja minimaalse deformatsiooni lohe keskosast kuni tiivaotsteni. Toestusliinid muutuvad seega väga ühtlaselt. See avaldab positiivset mõju konstruktsiooni venimisele ja kokkutõmbumisele, mistõttu on lohe hooldusele kuluv aeg palju väiksem.

Speed Mode

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Kiiruse režiim

VMG2-te kontrollib mõlema tiiva küljes üks rihmaratas ning mikserit sellel ei ole. Selline konstruktsioon tekitab täiesti enneolematu tunde.
Hoidmisjõud suurenevad pidevalt koos lohe jõudluse suurenemisega, see võimaldab poomiga kindlalt ja täpselt lohet juhtida, justkui oleks kogu lohe pind sinu kätes. Profiil muudab vaid oma ründenurka ja võimaldab sõita väga laias tuuleulatuses. Lohe jõud on reguleeritav enneolematus vahemikus.

Кайт VMG2 Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x VMG2 lohe
1x VMG2 lohekott (seljakott)
1x klaaskiust varraste komplekt poolele tiivaulatusele
1x remondikomplekt
1x ohutusjuhend