VIRON3 Flysurfer

VIRON3

745 .00 €
Suurus:
Number

VIRON3: turvaline, intuitiivne ja mugav.
Mänguline tutvus lohespordiga! Juba esimesest minutist oled selle lohega entusiasmi täis. Võta õppeprotsessist maksimum selle ainulaadse jõudu vähendava madratslohega, mille B-Safe süsteem pakub turvalist kogemust. See lohe on hea valik kõigile turvalisust hindavatele õpetajatele ning ambitsioonikatele õpilastele.

*Lohe algajatele

B-SAFE SYSTEM

VIRON3 Flysrufer Россия

B-SAFE SÜSTEEM

B-Safe süsteem jookseb mööda A-taset libisemisrõngastest väljapoole. Pärast kiirvabastuse kasutamist libiseb poom mööda viiendat liini üles ning lohe rehvitakse horisontaalselt keskele. Nii eemaldatakse lohest jõud ja lohe saab läbi tuuleakna ima jõuta maanduda. VIRON3 saab soovi korral uuesti aktiveerida  ja on koheselt valmis uuesti õhku tõusma.

SIMPLE BRIDLE CONCEPT (A+Z)

VIRON3 Flysrufer Россия

LIHTNE TOESTUSLIINIDE KONTSEPTSIOON (A+Z)

Lihtsal toestusliinide kontseptsioonil on A-taseme toestusliin, lisaks ka pidurduse taseme toestusliin (Z), puudub mikser (rihmarataste süsteem). Otseühendus lennuliinidega annab poomi vähem jõudu ja tagab lihtsama juhitavuse. Lohe tiivaotsatel on rihmarattad, et parandada lohe juhitavust. Niigi suurepärast jõukontrollisüsteemi toetab lohe esiserva kuju lamenemine, mis vähendab tõstejõudu. Selline omaduste kooslus ei lase VIRON3 lohel kunagi järsult kiirust koguda, mistõttu on kontrollimine tugevamate tuultega kergem ning lohe on ettearvatava käitumisega.

IMPACT ABSORBING TECHNOLOGY

VIRON3 Flysrufer Россия

LÖÖGIJÕUDU NEELAV TEHNOLOOGIA

Vastupidavus ja kvaliteet on õppeprotsessis üliolulised. VIRON3 on tehtud spetsiaalsest materjalide kooslusest. Sellel on topeltõmblustega liitekohad, tugevdatud ribid ning rihmad koormuspunktides. Kambritesse on lisatud elastsed, õhku läbilaskvad võrgupaneelid, mis neelavad löögijõudu. Lohe ülemine ja alumine külg on tehtud kvaliteetsest 32 g DLX+ kangast (Double Ripstop).

AUTO-RELAUNCH

VIRON3 Flysrufer Россия

AUTOMAATNE LOHE ÜLESLASKMINE

VIRON3 on ainus suletud profiiliga madratslohe, millel on niivõrd efektiivne automaatne üleslaskmine. Lohe kuju ja tihe profiil tähendavad, et VIRON3 lohet saab ilma suurema vaevata üles lasta vaid poomi kergelt keerates. Ideaalne lastele!

AUTOMATIC DRAINAGE SYSTEM

VIRON3 Flysrufer Россия

AUTOMAATNE VÄLJALASKESÜSTEEM

VIRON3 lohel on avar õhu sissevõtusüsteem, mis ulatub tagumise servani ning hoiab tõhusalt eemale võimaliku vee sissepääsemise. Väljalaskesüsteem on integreeritud tervesse tagaserva ja lõpeb käelaiuste avadega tiivaotstes.  Nii juhitakse vesi ja liiv automaatselt lohest välja, ilma et lohe lennuomadused muutuks.

SELF INFLATABLE

VIRON3 Flysrufer Россия

ISETÄITUV

FLYSURFER uuendas VIRON3 täitumise süsteemi, lisades esiserva tugeva serva ja õhu sisselaskeklapi ümber jäigad toed. Need võimaldavad lohel oma tiivakuju kiiremini taastada ning pöörete ajal säilib optimaalne dünaamiline rõhk. Lohe start ning veestart on kiirem ning lohekontroll suurem.

Кайт VIRON3 Flysurfer Россия

Ready to Fly komplektis sisaldub:

1x VIRON3 lohe
1x CONNECT poom
1x lohekott (seljakott)
1x lohe ohutusjuhend
1x poomi ohutusjuhend