SONIC RACE

SONIC RACE

2,399 .00 €
Suurus:
Number

SONIC RACE ilmestab FLYSURFERi täielikku pühendumist võidusõidulohedele. Arendame uusi lohesid luues pidevalt nende sooritusvõimet. Meie eesmärgiks on saada kätte kõige pöörasemad kiirused ja parimad sõidunurgad radadel. Lohe on äärmiselt võimekas, võimas ja agressiivne — ideaalne valik kõige kiirematele sõitjatele.

*Jõudu! Kiirendus! Kontroll!

X-Light Fabric

кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

X-Light kangas

FLYSURFER seadis üheks olulisimaks arendusprioriteediks SONIC Race lohe puhul lohe kaalu vähendamise. Uuel X-Light riidel on parimad omadused tagamaks lohe maksimaalse töövõime ja muljetavaldava vastupidavuse. Uskumatult kerge (32g/m²) topelt ripstop-materjal on äärmiselt vastupidav rebenemisele ning olemuselt õhutihe, tagades ülimalt sujuva lennu. X-Light kangas rõhutab meie jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Võid olla kindel, et SONIC Race lohe X-Light kangas aitab sul saavutada parima sõidutulemuse igal hooajal.

3-Level Bridle Design (A, B, Z)

кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

Kolmetasemeline toestusliinide disain (A, B, Z)

Täiesti uus generatsioon võistluslohede arendamises.
Kolmetasemeline toestusliinide disain vähendab liinide hulka ja nende tekitatud takistust lausa 30% võrra. Täielikult jätkatud, katmata Dyneema SK99 liinid on parim valik sellistele lohedele. Tulemuseks on parimad sõidunurgad maksimaalsel kiirusel igal rajal. SONIC Race lõikab puhtalt läbi õhu.

Modern Competition Technology

кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

Kaasaegne võistlustehnoloogia

Meie FLYSURFERi lohesõidusportlased tegid koostööd võidusõidu tootearendusspetsialisti Benni Bölliga, et lihvida selle lohe omadused ideaalseks. Stiilne SONIC Race omab kõige lühemaid lennuliine (sõltuvalt suurusest, 12-17m). Nii on võimalik teha kiireimaid manöövreid ja sõita madalaimate nurkade all. Lohe trumbiks on mikser, mida saab reguleerida uue ühendussüsteemiga. Lohel on kõrge kuvasuhe, mistõttu on raske ründenurka ühtlaselt reguleerida. Uus mikser on aga kolmetasemelise toestusliinide disaini jaoks otsekui loodud, muutes pidurdades või lohe jõudu vähendades suhet ühtlaselt lohe keskosast kuni otsteni välja. Süsteem kannab jõu loheni tänu kolmele läbipainde rihmarattale (A1 suhtega 8:1; B1 suhtega 4:1 ning B2 suhtega 2:1). Nii tagatakse kompromissitu maksimaalne sooritusvõime.

High-Performance Construction

кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

Kõrge sooritusvõimega ülesehitus

SONIC RACE’i iseloomustab meie tipptasemel tehnoloogia, mis on inspiratsiooni saanud nii lohe- kui ka tiibvarjuspordi varustuste arendamisest. Lohedisaini on toodud tipptasemel tehnoloogiad nagu Cordwise Ballooning, Rigid Foil ja Sharp Mini Ribs. Lohe südameks on selle kerge konstruktsioon: kaare kumerus B-tasemel suudab pinda kogu selle ulatuses toetada, vajades selleks vähem liine. Nii hoitakse samal ajal koormust ühtlasena üle terve lohe pinna.

Automatic Drainage System

кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

Automaatne väljalaskesüsteem

Väljalaskesüsteem on integreeritud tervesse lohe tagaserva ja lõpeb 4 cm pikkuste avaustega lohe otstes. See väljalaskesüsteem viib vee ja liiva lohest automaatselt välja lohe sooritusvõimet vähendamata. Selle omadus võimaldab pärast lohe alla kukkumist kiiresti rajale naasta.

IKA registered

кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

Registreeritud IKAs

Võta osa kõigist ametlikest IKAdest — Formula Kite klassi võistlustest. Registreerisime SONIC RACE lohe iga taseme sõitjale. See tähendab, et sinu FLYSURFER SONIC RACE on juba praegu lisatud igale IKA Formula Kite klassi võistlusele kuni aastani 2020 ning sul EI OLE vaja taotleda eraldi IKA ID-d. See muutus viidi läbi 2017. aasta võistlushooajaks.

Кайт SONIC RACE Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x SONIC RACE lohe
1x SONIC RACE lohekott
1x SONIC RACE sisemine kott
1x SONIC RACE varustuse juhend
1x Remondikomplekt
1x Liivakott