SONIC 3 Flysurfer

SONIC3

2,066 .00 €
Suurus:Number

SONIC loob madratslohedele eriti kõrged standardid, mis taastavad lendamise närvikõdi. Agressiivse sooritusvõimega ja ülimalt täpse kontrollitavusega lohe on iga professionaalse lohesurfari unistus. Puhas FLYSURFERi jõud on sportlik, kiire ja sõltuvusttekitav ning suudab su isegi füüsikaseadusi eirama panna.

*hoolikalt! Sõltuvust tekitav :)

SPC (SMART PERFORMANCE CONSTRUCTION)

кайт SONIC 3 Flysurfer Россия

SPC — SMART PERFORMANCE CONSTRUCTION (NUTIKA SOORITUSE DISAIN)

Sellel lohel kohtuvad kerge konstruktsioon, vastupidavus ning jõudude optimaalne jaotumine. Ülemine ja alumine kiht on tehtud 32 g/m2 X-Light kangast ning esiserv 44 g/m2 DLX- kangast. X-Light teeb konstruktsiooni jäigemaks parandades lohe reageerimisvõimet ning tagades sujuva tõmbe. DLX+ pikendab lohe eluiga ja kaitseb seda hõõrumise eest. Sisekonstruktsioon on unikaalne segu ribidest ja nööridest ning sellel on tugevdatud riputuspunktid, mis raskuse ühtlaselt üle kogu  tiiva laiali jaotavad. LCL —Little Connection Lines (lühikesed ühendusliinid) toimivad katkestuspunktina ja lihtsustavad toestusliinide vahetamist. Kõik SONICu detailid ja osad on mõeldud pakkuma maksimaalset sooritust ükskõik millises surfikeskkonnas.

ADS (AUTOMATIC DRAINAGE SYSTEM)

кайт SONIC 3 Flysurfer Россия

ADS – AUTOMAATNE VÄLJALASKESÜSTEEM

Ohutus on meie tootearenduses kesksel kohal. Automaatne väljalaskesüsteem on oluline lisa, et lohe uuesti veest õhku saada. FLYSURFER lohe sisemine disain ning materjalivalik on just selline, mis tagaks võimalikult vähese niiskuse sisse imamise ning võimaldab lohel selle vette kukkumisel lend kiiresti taastada. See omadus eristab meid konkurentidest. Avardab võimalusi sõita sügavates vetes, lohe lend on võimalik taastada ka nõrkade õhuvoogude korral.

PMA (PROFILE MOMENTUM ADJUSTER)

кайт SONIC 3 Flysurfer Россия

PMA – PROFILE MOMENTUM ADJUSTER (PROFIILI IMPULSI REGULEERIJA)

Lohe lennuomadusi saab veelgi rohkem mõjutada PMAde ehk profiili impulsi reguleerijatega. Stabiilsust, pöördeid, asümmeetriaid saab muuta kiiresti ja efektiivselt, et saada lohe taas õhku nii, nagu see peakski olema. PMAd on sisse õmmeldud viite ribisse B tasemel nii vasaku kui parema tiiva otsas. Siruta käsi sissevõtuavasse, et pääseda ligi pisikestele sõlmekestele, mis asuvad lohe ülemisel ja alumisel küljel. Korrektsete PMA seadistuse tegemiseks soovitame ühendust võtta Flysurferi müügiesindajaga. (Ainult professionaalidele)

LMT (LONG MIXER TEST)

кайт SONIC 3 Flysurfer Россия

LMT — LONG MIXER TEST (PIKK MIKSERI KONTROLL)

LMTd ehk pikka mikseri kontrolli saab teha, kui võrrelda  märgitud toestusliine esimese ja tagumise pealiiniga (vt liinide plaani), et nihkeid ja kõrvalekaldeid kompenseerida. Kui oled lohet juba pikemalt kasutanud, siis tuleks profiili kontrollida, kohandada, et lohe lennuomadusi  ja vastupidavust säilitada.

THE MIXER

кайт SONIC 3 Flysurfer Россия

MIKSER

Lohe individuaalseid tasemeid kontrollitakse mikseri erinevate suhetega ja nii mõjutatakse ründenurka ja profiili kumerust. Lisaks saab mikserit seadistada nii, et see kompenseeriks liinide venimist või lühenemist, et tagada lohe korrektsed lennuomadused.

MPI (MAX PRESSURE AIR INTAKE)

кайт SONIC 3 Flysurfer Россия

MPI — MAX PRESSURE AIR INTAKE (MAKSIMAALSE RÕHUGA ÕHU SISSEVÕTT)

MPAd ehk maksimaalse rõhuga õhu sissevõtuavad on esiservas, nendega tagatakse FLYSURFERi madratslohedes maksimaalne sisemine õhurõhk. Nii on võimalik lohe kiiresti õhuga täita, et võimalikult varakult lohet kontrollida.

Кайт SONIC3 Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x SONIC3 lohe
1x SONIC3 kerge seljakott
1x UNIVERSAL lohekott
1x ohutusjuhend
1x BALLAST kott
1x tihendusrihm
1x remondikomplekt