Sonic Race Vmg Flysurfer

SONIC RACE VMG

2,499 .00 €
Suurus:
Number

SONIC Race VMG: äärmiselt tõhus, stabiilne, ülimalt kerge. Professionaalsed sportlased ootavad oma varustusest maksimaalselt sooritust ja tõhusust kõrgeima stabiilsusega. Tipptasemel sooritus kõige ekstreemsemates oludes on võimalik vaid siis, kui saad oma lohevarustuses täielikult kindel olla. FLYSURFER esitleb uhkusega SONIC Race VMGd, see lohe viib meid hoopis uutele sooritustasemetele ja on loodud avatud klassi tüüpi lohevõistluste jaosk.

*Sobib väga kogenud sõitjatele ja professionaalidele

X-Light Fabric

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

X-Light kangas

FLYSURFER seadis üheks olulisimaks arendusprioriteediks SONIC Race VMG lohe puhul selle kaalu vähendamise. Uuel X-Light kangal on parimad omadused, mis tagavad lohe maksimaalse sooritusvõime ja muljetavaldava vastupidavuse. Uskumatult kerge (32g/m²) topelt ripstop-materjal on äärmiselt vastupidav rebenemisele ning olemuselt õhutihe, mis tagab ülimalt sujuva lennu. X-Light kangas rõhutab meie jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Võid oma SONIC Race VMG lohesse õmmeldud X-Light kangas kindel olla, see aitab sul saavutada oma parim sõiduvorm igal hooajal.

3-Level Bridle Design (A, B, Z)

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Kolmetasemeline toestusliinide disain (A, B, Z)

Täiesti uus generatsioon võistluslohede arendamises. Kolmetasemeline toestusliinide disain vähendab liinide hulka ja nende tekitatud takistust lausa 15% võrra võrrelda SONIC RACE’iga. Täielikult jätkatud, katmata Dyneema SK99 liinid on parim valik sellistele lohedele. Tulemuseks on parimad sõidunurgad maksimaalsel kiirusel igal rajal. SONIC Race VMG lõikab puhtalt läbi õhu.

Modern Competition Technology

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Kaasaegne võistlustehnoloogia

Meie FLYSURFERi lohesõidusportlased tegid koostööd võidusõidu tootearendusspetsialisti Benni Bölliga, et lihvida selle lohe omadused ideaalseks. Stiilne SONIC Race VMG omab kõige lühemaid lennuliine (sõltuvalt suurusest, 12-17m). Nii on võimalik teha kiireimaid manöövreid ja sõita madalaimate nurkade all. Lohe trumbiks on mikser, mida saab reguleerida uue ühendussüsteemiga. Tänu pidevale arendustööle on SONIC Race VMG mikser nüüd veelgi lihtsam. Tarvis on muuta vaid üht ühendust, et kogu B taset kohandada.

High-Performance Construction

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Kõrge sooritusvõimega ülesehitus

SONIC RACE VMG´d iseloomustab meie tipptasemel tehnoloogia, mis on inspiratsiooni saanud nii lohe- kui ka tiibvarjuspordi varustuste arendamisest. Lohedisaini on toodud tipptasemel tehnoloogiad nagu Cordwise Ballooning, Rigid Foil ja Sharp Mini Ribs. Lohe südameks on selle kerge konstruktsioon: kaare kumerus B-tasemel suudab pinda kogu selle ulatuses toetada, vajades selleks vähem liine. Nii hoitakse samal ajal koormust ühtlasena üle terve lohe pinna. X-Light kangas muudab lohe konstruktsiooni jäigemaks, tagades maksimaalse kiiruse ja säilitades ka kõige raskemates tingimustes täieliku kontrolli.

Automatic Drainage System

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Automaatne väljalaskesüsteem

Väljalaskesüsteem on integreeritud tervesse lohe tagaserva ja lõpeb 4 cm pikkuste avaustega lohe otstes. See väljalaskesüsteem viib vee ja liiva lohest automaatselt välja lohe sooritusvõimet vähendamata. Selle omadus võimaldab pärast lohe alla kukkumist kiiresti rajale naasta.

Open Class Racing

Sonic Race Vmg Flysurfer Россия

Avatud klassi tüüpi võistlused

Võta osa kõigist avatud klassi lohevõistlustest. SONIC Race VMGd luues oli meie sihtgrupiks võistlustel osalevad surfarid, kes materjalide ja kiirete lohede osas nõudlikud. FLYSURFER SONIC Race VMGd saab kasutada igal võistlusel: HydroFoil Pro Touril, Kitefoil Gold Cupil, Kitebuggy meistrivõitlustel, lumelohesurfi meistrivõistlustel ja kõigil siseriiklikel võistlustel. SONIC RACE on ka registreeritud ja sobilik lohe Formula Kite seerias võistlemiseks.

Кайт Sonic Race VMG Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x SONIC RACE VMG lohe
1x SONIC RACE VMG lohekott
1x SONIC RACE VMG kerge seljakott
1x SONIC RACE VMG varustuse juhend
1x ohutusjuhend
1x Remondikomplekt
1x Liivakott