PEAK4 Flysurfer

PEAK4

503 .00 €
Suurus:
Number

PEAK4: väle, ülikerge, võimas. Meie ühekihiline madratslohe kontseptsioon ühendab endas me kire kasutatavuse ja turvalisuse vastu, mis muudab välitingimustes lohetamised unustamatuteks hetkedeks. Progressiivne jõu reguleerimine, otsene juhtimine, kõrge stabiilsus ja hämmastav jõud m2 kohta teevad PEAK4st ideaalse pikamaasõidu lohe.

*Seiklus ootab!

Hybrid Wingtip Technology

PEAK4 Flysurfer Россия

Hübriidne tiivaotsa tehnoloogia

Hübriidne tiivaotsa tehnoloogia koosneb kahest isetäituvast kambrist, mis asuvad mõlemal lohe tiivaotsal. Avausi kaitseb võrkmaterjal, mis ei lase lumel või mustusel sisse minna. Tiivaotste tõhusam aerodünaamika võimaldab tihedamaid pöördeid pideva tõmbega, lisaks on väiksem oht lohe taha vajumiseks. Tänu märkimisväärselt parandatud poomitunnetusele ja peaaegu täielikult eemaldatud tiivaotste laperdamisele annab PEAK4 sportliku, kuid tuttava ja enesekindlust tõstva tunde.

B-SAFE SYSTEM

PEAK4 Flysurfer Россия

B-Safe süsteem

B-Safe süsteem liigub mööda B-taseme ühenduspunkte läbi polüpropüleenist libisemisrõngaste. Pärast kiirvabastuse kasutamist libiseb poom mööda viiendat liini üles ning lohe rehvitakse horisontaalselt keskele. Nii eemaldatakse lohest jõud ja lohe saab läbi tuuleakna ilma jõuta maanduda. PEAK4 saab seejärel koheselt uuesti aktiveerida ning jõutsoonist startida. See ohutussüsteem laseb PEAK4 lohet iseseisvalt õhku tõusta ja maandada.

Single Skin Foilkite Concept

PEAK4 Flysurfer Россия

Ühekihilise madratslohe kontseptsioon

Ühekihilise madratslohe kontseptsioonil on väga tõhus jõukontroll ja poomiga on võimalik lohest koheselt jõud eemaldada. See muudab PEAK4 lohe väga turvaliseks valikuks mägedes sõites. Lohe sooritusvõime ja konkurentsitu veojõud loovad lohe ruutmeetri kohta hämmastavalt palju jõudu. PEAK4 kumeram profiil maksimeerib lohe tõstejõudu ning paindlikkust. Ühekihilise lohe kontseptsiooni peamine eelis on lohe väiksem kaal, mis võimaldab PEAK4 lohel lennata stabiilselt tuuleakna servas ka kerge tuulega, sealjuures mitte ette suunas üle vajudes ja jäädes lihtsasti juhitavaks nõrgas kuni tugevas tuules.

Optimized Construction

PEAK4 Flysurfer Россия

Optimeeritud konstruktsioon

PEAK4 koosneb DLX+ ja X-Light kangastest, lisaks tugevdustest suuri koormusi taluma pidavates lohe osades: esiserv, tiivaots ja tagumine serv. Ühekihiline kontseptsioon vajub tugevamate kukkumiste puhul kokku, seega see ei purune ega saa tõsiseid kahjustusi. PEAK4 uus kuju, vähendatud kambrite hulk ning toestusliinide paigutus, lisaks X-Light kanga laiaulatuslik kasutamine teevad sellest uskumatult kerge lohe, mis on kokkupakituna imeväike ning seega ideaalne kaaslane lohega mägedes matkates.

Кайт PEAK4 Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x PEAK4 lohe
1x Ohutusjuhend
1x Remondikomplekt
1x B-Safe ülemiste liinide komplekt
1x Liivakott
1x PEAK4 lohekott