SOUL Flysurfer

SOUL

1,459 .00 €
Suurus:


Number

SOUL — see on lohe, mida iseloomustavad ülim kasutajamugavus ning sportlik iseloom. Inspireerivalt kergekaaluline lohe konstruktsioon koos täpse juhitavuse ja poomi tunnetusega teevad selle suurepäraseks loheks igal surfimaastikul. Kõrgeim stabiilsus ja suurepärane lohe veest välja tulek muudavad su igapäevased lohesessid tõeliselt kasutajasõbralikuks. Uus lohetamisviis, täielik nauding ühegi järeleandmiseta!

*Ideaalne kõikidele pindadele

X-Light / DLX+ Construction

SOUL Flysurfer Россия

X-LIGHT/DLX + KONSTRUKTSIOON

FLYSURFER ühendas SOULi konstruktsioonis kerguse ja vastupidavuse. Uuel X-Light kangal on parimad omadused, mis tagavad lohe maksimaalse töövõime ja muljetavaldava vastupidavuse. Uskumatult kerge (32g/m²) topelt ripstop-materjal on äärmiselt vastupidav rebenemisele ning olemuselt õhutihe, mis tagab ülimalt sujuva lennu. Esiserva kaitseb mustuse ja hõõrumise vastu kvaliteetne DLX+ kangas. See ülimalt kerge lohe on sinu parim reisikaaslane. SOULi materjalid ja muud osad on mõeldud vastu pidama ja toimima vastavalt kõrgeimatele freeride-standarditele kõikvõimalikes tingimustes.

Full Control with Precise Turning

SOUL Flysurfer Россия

Täielik kontroll koos täpse juhitavusega

Iga lohe suuruse kuvasuhe on optimeeritud ja seadistatud just selliselt, et lohe suudaks pakkuda parimat tunnetust. Lohe on kujundatud selliselt, et vältida taha vajumist(backstall). Lohel on pehme veojõud, nii saad õppida selgeks kõik uued trikid või sõitu täiel rinnal lihtsalt nautida. SOULi iseloomustab täpne pöördevõme ja pidev veojõud lohe silmuspöörde ajal (loop), nii saad lohet kontrollida igal ajal ja kõikides tingimustes.

Experience Short Lines

SOUL Flysurfer Россия

Katseta lühikesi liine

SOUL annab suursuguse sõidukogemuse hüdrofoili ja lühemate liinidega (12-17m, sõltuvalt lohe suurusest) lühemad liinid võimaldavad kiiremaind manöövreid. See seadistus võimaldab lohet otsesemalt tunnetada ja tekitab vähem tõstejõudu, mis sobib suurepäraselt lohespordi uue aspekti õppimiseks ja lisab turvalisust samal ajal, kui õpetatakse maal või lumel.

One Line Relaunch

SOUL Flysurfer Россия

Ühe liiniga õhulennu taastamine (relaunch)

Meie arendusmeeskond tuli välja uudse visandiga, mis tagab SOULi suurepärase õhulennu taastamise. Usume, et madratslohed sillutavad täiesti uue tee lohesurfi õpetamiseks ja õppimiseks. Ohutus on võtmesõnaks ning lohe uuesti õhku tõstmine veest, tõmmates üht liini, peab olema võimalikult sarnane kõikidele teistele süsteemidele. Soulil on kõik madratslohe eelised sarnase õhulennu taastamise võimekusega nagu pumbatavatel lohedel, et kasutuskogemus oleks nii lihtne kui võimalik.

Maintenance - Bridle Check

SOUL Flysurfer Россия

Hooldamine - toestusliinide kontroll

SOUL pakub oma kasutajatele erinevaid vahendeid lohe korrashoiuks.
Toestusliine saab kontrollida mõõtes ja võrreldes neid kangal olevate mustade joontega ja vastavalt vajadusele kompenseerida liinide venimist või kokkutõmbamist. Lohe individuaalseid tasemeid kontrollitakse mikseri erinevate suhetega ja nii mõjutatakse ründenurka ja profiili kumerust. Kui oled lohet juba pikemalt kasutanud, siis tuleks profiili kontrollida, kohandada, et SOULi lennuomadusi ja vastupidavust säilitada.

Improved Automatic Drainage System

SOUL Flysurfer Россия

Automaatne väljalaskesüsteem

Turvalisus on meie tootearenduses keskne väärtus ning automaatne väljalaskesüsteem on usaldusväärsuse tagamisel oluline komponent. FLYSURFERi lohede sisekonstruktsioon ja materjalivalik tagab madratslohedele minimaalse vee sisseimamise ja parimad omadused lohe uuesti üles saamiseks peale pikka veesolekut või tuuleauke. See omadus eristab meid konkurentidest, võimaldades lohet sügavast veest välja tõsta ja ka nõrga tuulega uuesti õhku tõusta.

Кайт SOUL Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x SOUL lohe
1x lohekott (seljakott)
1x kerge seljakott
1x ohutusjuhend
1x liivakott
1x remondikomplekt