STOKE2 Flysurfer Эстония

STOKE2

1,109 .00 €
Suurus:
Number

STOKE2 on plahvatuslik, mitmekülgne ja dünaamiline. See universaalne lohe pakub sportlikku sooritust ja reageerib kiirelt sõitja liigutustele. Lohel on suurepärane poomitunnetus ja see sobib nii lainesõiduks kui  freestyle-trikkide lihvimiseks. Anna aga hoogu juurde!

*Sobib kõikidele ratturitele igal tasemel alates keskastmest kuni edasijõudnuni

Keep it simple

STOKE2 Flysurfer Россия

Säilita lihtsus

Andsime endast kõik, et lohe oleks võimalikult lihtne ja vähemate reguleerimisvõimalustega. Oleme otsinud igale lohesuurusele ideaalse seadistuse. Pole vaja pead murda erinevate seadistuse üle, lohe on valmis, et võtta surfisessioonist maksimum. Parimad lood sünnivadki ju veel.

Ready for Impact

STOKE2 Flysurfer Россия

Tegevuseks valmis

Väljakutseteta arengut ei toimu. Enda oskuste lihvimisel on kukkumine vältimatu. Tegime STOKE2 lohe võimalikult vastupidavaks, et saaksid oma eesmärkide täitmiseks täielikult sõidule ja edusammudele keskenduda.

Get stoked

STOKE2 Flysurfer Россия

Anna aga hoogu juurde!

Plahvatuslik jõud ning kiire käsitsemine muudavad STOKE2-ga sõidu puhtaks naudinguks. Detailne seadistus muudab teatud lohe suurused kindlate sõidustiilide jaoks kõige sobivamaks. 12m ja 10m lohed on sobivad Freestyle`iks, 8m ja 7m lohed on loodud mega loop`ideks ning big air`iks. 6m ja 5m lohed on parimad lainesõiduks. 9m on aga kuldne kesktee ja sobib kõigeks. Selle järgi saad lihtsasti kõige sobivama varustuse valida.

In Control

STOKE2 Flysurfer Россия

Sina juhid

Et end proovile panna, tuleb sul oma varustust täielikult usaldada. STOKE2 jõukontrollisüsteem ja poomitunnetus tekitavad mulje, et lohe on justkui osa sinu kehast. Progressiivne juhtimisvõime ja lineaarne jõuülekanne tagavad kõige intuitiivsema käsitsemise, et anda parim suurtel loopidel, unhook trikkidel ning suurtes lainetes surfates.

Кайт STOKE2 Control Bar Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x STOKE2 lohe
1x lohekott (seljakott)
1x liivakott
1x Free Flow pumbaadapter
1x remondikomplekt
1x ohutusjuhend