кайт BOOST 4 Flysurfer

BOOST4

1,411 .00 €
Suurus:


Number

Soovid lihtsalt lõbutseda? Siis on BOOST4 õige valik! Arenda oma sõiduoskust, suurenda hüpete kõrgust ning usalda täielikult poomi juhitavust. Ilma liigsete vidinateta, imelihtne ning jõuline. Võimas freeride-lohe on just see, mida vajad, et oma enesekindlust kasvatada ja ennast ületada!

*Tõstke ennast üles!

HIGH LOAD FORCE FRAME

кайт BOOST 4 Flysurfer Россия

Kõrge jõukoormusega raam

Lohe vastupidav raam on tehtud ülitugevast DuPonti kiust ja tugevdatud vaiguga. Lohe venib vähe, on kõrge rebenemiskindlusega, imab niiskust minimaalselt ning omab head UV-kaitset. Need omadused vähendavad lohe deformatsiooni ka suurima koormuse all.

PULLEY ASSISTED BRIDLE SYSTEM

кайт BOOST 4 Flysurfer Россия

Rihmarattaga toestusliinide süsteem

Rihmaratastega toetusliinide süsteem tagab tasakaalustatud poomitunnetuse. Lohe kogub jõudu ühtlaselt, muutes sõidumustri sujuvaks.

SPLICED BRIDLES

кайт BOOST 4 Flysurfer Россия

Ühendustega toestusliinid

Ühendustega toestusliinide süsteem toimib perfektselt ning tagab täieliku turvatunde ilma nööride pundardeta ja takerdumisteta, väheneb ka lohisemise oht.

BRIDLE ANCHOR POINTS

кайт BOOST 4 Flysurfer Россия

Toestusliinide ankrupunktid

Liigutatavad liinide ankrupunktid hoiavad ära liigsed pingemaksimumid, jagades jõu optimaalselt üle esiserva. Toestusliinide süsteemi saab hõlpsasti eemaldada ning asendada.

REINFORCED TRAILING EDGE

кайт BOOST 4 Flysurfer Россия

Tugevdatud tagumine serv

Lainelised Dacron tugevdusribad lohe tagumisel serval sulanduvad ühtlaselt lohe kahekordesse kihti. Konstruktsioon muudab lohe äärmiselt vastupidavaks.

GKA RESCUE LABEL

кайт BOOST 4 Flysurfer Россия

GKA turvamärgis

Global Kiteboarding Associationi partnerina oleme lisanud lohe esiserva keskossa spetsiaalse sildi, millele saad lisada oma isikuandmed. See aitab hädaolukorras vetelpäästjaid, päästetöötajaid ning varustuse kadumise või varguse korral ka politseid.

Кайт комплект BOOST4 Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x BOOST4 lohe
1x universaalne lohekott
1x tihendusrihm
1x remondikomplekt
1x ohutusjuhend