купить кайт BOOST3 Flysurfer Эстония

BOOST3

1,169 .00 €
Suurus:Number

BOOST3 disain ja funktsionaalsus on ideaalses tasakaalus tõstes esile sinu sõidustiili. Lohe on usaldusväärne ja jõuline, pakkudes kõigile kättesaadavat sooritusvõimet koos maksimaalse kontrolli ja paindlikkusega. BOOST3 pakub kindlustunnet ja motiveerib sind veelgi kõrgemale püüdlema.

*Vii enda lend uutesse kõrgustesse!

Short Bridle System

BOOST3 Flysurfer Россия

Lühikeste toestusliinide süsteem

BOOST3 profiil koos uute lühikeste toestusliinidega loob ülimalt tõhusa süsteemi. Sellel lohel on ideaalne kooslus täpsetest pööretest ja märkimisväärses jõukontrollisüsteemist. Lühikeste toestusliinidega BOOST3 on kerge ja vahetu juhitavusega isegi vähendatud jõu korral. Ründenurka saab kontrollida ülitäpselt läbi poomi ja see teeb BOOST3st ideaalse lohe big airiks ning ülestuules liikumiseks. Juhitavust saab hõlpsasti muuta enda isiklikele eelistustele vastavaks.

High Load Force Frame

BOOST3 Flysurfer Россия

Suure jõukoormusega raam

Suure jõukoormusega raam seab FLYSURFERi pumbatavatele lohedele kõrged standardid ning tagab vajaliku struktuuri, mis hoiab lohe äärmiselt jäigana: lohel on tugev raam, mis on tehtud ülitugevast DuPonti kiust ja tugevdatud vaiguga. Kasutusel on vaid kõrgekvaliteetsed materjalid. See tähendab, et lohe venib vähe, on kõrge rebenemiskindlusega, imab niiskust minimaalselt ning omab head UV-kaitset. Need omadused vähendavad lohe deformatsiooni ka suurima koormuse all. Suure jõukoormusega raami optimeeritud kuju tagab selge ja puhta õhuvoolu, mis parandab lohe üldist sooritusvõimet, jõukontrolli ja lennustabiilsust.

Unmatched Relaunch

BOOST3 Flysurfer Россия

Võrratu veestart

BOOST3 ühendab profiili paksuse esiballooni suure tahapoole kumerusega tagades nii laitmatu lohe õhku tõusu nii nõrgemate kui tugevamate tuultega. Lohe liigub mänguliselt tuuleaknasse ja  tõuseb veest õhku juba kergelt juhtnöörist tõmmates. FLYSURFERi lohedele omaselt saab selle hõlpsasti ka tagurpidi asendis veest üles tõsta. Lisavarustusse kuulub adapteeruv tiivatoestusliin, mis muudab lohe õhku tõstmise veelgi lihtsamaks.

3D Shape and Strut Design

BOOST3 Flysurfer Россия

3D kuju ja ribidisain

Uuenduslik FLYSURFER 3D ribidisain on lihtne, kerge ja vastupidav. Konstruktsioon peab vastu pikad lennutunnid vees, on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks ning sellele võivad kindlad olla ka kõik lohekoolid. Selle tehnoloogia abil on võimalik luua stabiilne, sujuv ja sooritust võimendav profiil. Lohe on suurepärane hangtime ja ülestuult sõitmise võimekus.

Adaptive Airfoil Bridle

BOOST3 Flysurfer Россия

Adapteeruv toestusliin

Adapteeruva toestusliini mõte on lohe profiili kohandamine analoogselt purjeka purjele või lennuki tiivale. Minimalistlik tagaserva toestusliin võimaldab lennu ajal lohe profiili reguleerida. Oluline omadus just nõrkade tuulte puhul või lohe veest õhku tõstimise ajal. Adapteeruvad toestusliinid kuuluvad 13m ja 15m lohede komplekti ning on võimalik lisada ka 11m lohe komplekti, olles ideaalseks valikuks ka hüdrofoiliga sõitmisel.

Self Launcher

BOOST3 Flysurfer Россия

Self Launcher

BOOST3 juurde kuulub ülimugav Self Launcher funktsioon, millega saad lohe iseseisvalt ilma kõrvalise abita õhku tõsta. Vii lohe tuuleakna serva, ühenda komplektis olev liivakott või mõni muu kott ning aseta see maha. Kui loheliinid on pinges, käivitub Self Launcher turvalisel ja õigel ajal automaatselt.

Кайт BOOST3 Control Bar Flysurfer Россия

Komplekt sisaldab:

1x BOOST3 lohe
1x BOOST3 lohekott (seljakott)
1x ohutusjuhend
1x Self Launcher kott
1x Free Flow pumbaadapter
1x remondikomplekt