разборная доска для кайта TRIP

TRIP

1,310 .00 €
Suurus:Number

Uue ajastu polüuretaanist split-laud pakub ülimalt mitmekülgset sooritust. Laua asümmeetriline kontuur ning progresseeruv nõgusus rõhuvad mängulisele elamusele, tagades samal ajal suurepärase reageerimisvõime ja kontrolli. Konkurentsitute omadustega laud, mis  aitab säästa reisikuludelt teel unistuste sihtkohta!

*Sobib sõitjatele igal tasemel

PU SPLIT CONSTRUCTION

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

POLÜURETAANIST SPLIT-LAUA KONSTRUKTSIOON

Uuendusliku kolmeosalise konstruktsiooni juurde kuuluv polüuretaanist konnektor liidab laua sujuvalt kokku. S-kujuline konnektor vähendab tugevate maandumistega tekkinud ohtlikke ristpingeid ja tagab lauaosade kindla kinnitumise. Paindlik komponent kaitseb laua kaht poolt ning tagab ühtlase paindumise ja järkjärgulise nõgususe. Polüuretaanist konnektor on kompaktne ja vajadusel väljavahetatav.

FIREFIN SYSTEM

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

FIREFIN UIMESÜSTEEM

Firefin on kahekomponentne survevalu uimesüsteem twintip laudadele. Uimed saab hõlpsasti laualt tööriistadeta eemaldada. Uimed on tehtud kahest kõrgekvaliteetsest materjalist: uime kere on valmistatud ülitugevast ja taaskasutatavast termoplastist ning uime ümbris vastupidavast silikoonist, mis on korrosioonikindel  ja UV-püsiv. Lihtsa plug and play süsteemiga reisid muretult varustust kahjustamata!

FULL WOOD CORE

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

TÄISPUIDUST SÜDAMIK

Laual on täispikkuses puitsüdamik, mis on tehtud jätkusuutlikult kasvatatud printsessipuu puidust. Materjal tagab lauale optimaalse koosluse paindlikkusest, reageerimisvõimest ja dünaamilisest taastumisest, säilitades seejuures tugevuse ja vastupidavuse.

STEPPED CHANNEL TIPS

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

ASTMELISTE KANALITEGA OTSAD

Laua otstes on astmelised kanalid, mis pakuvad suuremat pinda paremaks tõukeks ja rohkem stabiilsust liikumise suunal. Lühidalt: nii kontrollid igat liigutust täielikult ning saad sõita agressiivsemalt ka ülestuules.

PROGRESSIVE CONCAVE

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

PROGRESSEERUV NÕGUSUS

Ühe nõgususega TRIP laud muudab sõidu sujuvaks ja tagab stabiilsed maandumised. See laud erineb tuntavalt teistest split-laudadest, mis suurema kaalu ja lisa laminaatkihtidega vaid sarnanevad tavapäraste laudade kujule ja paindlikkusele. Naudi äratundmisrõõmu pakkuvat FLYSURFER sõidumugavust ning ülimat juhitavust.

ERGONOMIC TOESIDE

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

ERGONOOMILINE VARBAOSA

Laua asümmeetrilises kontuuris on kasutusel ümaram ja lühem varvaste poolne serv, millega on laua liikumine elavam. Nii on varbad vee pool sõit mugavam ja manööverdamine hõlpsam ning annab hoopis uue elamuse.

Кайтборд TRIP Flysurfer Россия

,,Ready to Ride“ komplekt sisaldab:

1x TRIP laud
1x SQUAD jala-aasad (sh kruvid)
1x FIREFIN uimekomplekt (sh 50mm uimed, kruvid ja kinnitused)
1x SQUAD käepide (sh kruvid)
1x SQUAD tarvikute kott
1x TRIP reisikott
1x TRIP käsiraamat

FIREFIN uimesüsteem
kinnitub mitme klõpsuga. Selle ühendamisel surutakse klõpsumehhanism kokku ja tagatakse vastujõud. Vastupidava silikoonist klõpsu vastusurve tagab kindla stabiilsuse ja sujuva vabastuse. Mere klassi silikoon isoleerib süsteemi ning hoiab eemale prahi. Vajuta tugevalt küljel asuvaid nuppe, kuni kuuled mitut klõpsu. Seejärel tõmba uim eemale.

TRIP reisikott
TRIP reisikotis on piisavalt ruumi, et split-laud ja selle lisad, lohe ning poom ära mahuksid. Ruumi on lahedalt ka sinu kalipsole, trapetsile või riietele. Koti vastavad osad on polsterdatud, et varustus kahjustada ei saaks.