кайтборд RUSH2 Flysurfer Эстония

RUSH2

786 .00 €
Suurus:Number

RUSH on tundlik, täpne ja tugev jäik freestyle-laud. Imeline servakontroll ja haardumine tagavad sujuva, võimsa sõidustiili, et saaksid järgmisele õhku tõusule keskenduda. Saavuta oma kõrgeimad hüpped ja purusta isiklikud rekordid!

*Sobib edasijõudnutele

CONSTANT CURVE ROCKER

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

ÜHTLANE LAUA KUMERUS

Laua ühtlaselt jooksev kumerus tagab maksimaalse soorituse. Libisemiskindel haare aitab hoida püsivat jalasurvet, et tagada kindel sõidukontroll kõigis veetingimustes. Saavuta ülim kiirus ning sõiduvõimsus!

STEPPED CHANNEL TIPS

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

ASTMELISTE KANALITEGA OTSAD

Laua otstes on astmelised kanalid, mis pakuvad suuremat pinda paremaks tõukeks ja rohkem stabiilsust liikumise suunal. Lühidalt: nii kontrollid igat liigutust täielikult ning saad sõita agressiivsemalt ka ülestuules.

DOUBLE CONCAVE

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

TOPELT NÕGUSUS

Topelt nõgususega on sõidukontroll maksimaalne, sest jalg püsib kindlana ka ilma suurte uimedeta. Lisaks parandab serva haaret ja juhib vett eemale, et tagada pehmem maandumine ja trikkide edukus.

FULL WOOD CORE

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

TÄISPUIDUST SÜDAMIK

RUSH laual on täispikkuses puitsüdamik, mis on tehtud jätkusuutlikult kasvatatud printsessipuu puidust. Materjal tagab lauale optimaalse koosluse paindlikkusest, reageerimisvõimest ja dünaamilisest taastumisest, säilitades seejuures tugevuse ja vastupidavuse.

BI-LATERAL TORSION

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

KAHEPOOLSELT VÄÄNDUV

Uut moodi kooslus ühesuunalisest kootud pikkupidi kihist ja selle all olevast erisuunalisest kootud kihist tagab oluliselt suurema väändejäikuse. See võimaldab laua otstel painduda, vähendades samaaegselt servast serva paindumist, parandades hüpete kvaliteeti. Sõidu stabiilsus säilib ning sõit on jätkuvalt sama sujuv.

SCRATCHPROOF TOPSHEET

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

KRIIMUSTUSKINDEL PEALMINE KIHT

Kõik meie lauad on tehtud erilisest kõrgekvaliteetsest, kriimustuskindlast UV-kaitsega materjalist, et tagada toote pikk eluiga. Laua graafika ja disain on kaitsva kihi all, püsides rikkumatuna ka siis, kui laud kergelt kriimustada saab.

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

,,Ready to Ride“ komplekt sisaldab:

1x RUSH2 lohelaud
1x SQUAD jala-aasad (sh kruvid ja tihendid)
4x SQUAD uimed G10 40 mm (sh kruvid ja tihendid)
1x SQUAD käepide (sh kruvid)
1x SQUAD lisatarvikute kott
1x RUSH2 käsiraamat

SQUAD Board Accessories
Lohelaudadel kasutame kõrgekvaliteedilisi SQUAD jala-aasasid, et tagada kindel aluspind. Liigutused juhitakse läbi aasade jalgadest lauda. Aasasid saab mitmeti reguleerida, et ideaalselt just sinu jalgadega sobituda. Imeline toestus ja mugav põrutuse neeldumine lasevad üle vee liuelda nii muretult, et isegi Jeesus oleks kade.

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия

Кайтборд RUSH2  Flysurfer Россия