RADICAL6

RADICAL6

786 .00 €
Suurus:

Number

RADICAL on mugav, kiire ja tundlik — äärmiselt universaalne lohelaud. Koge fenomenaalset sõitu eriti tasakaalus paindega ning uuendusliku laua kumerusega. Maksimaalne kontroll, suunastabiilsus, vähem pritsmeid ja ülim mugavus kõikides oludes.

*Sobib sõitjatele igal tasemel

CONSTANT CURVE ROCKER

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

ÜHTLANE LAUA KUMERUS

Laua ühtlaselt jooksev kumerus tagab maksimaalse soorituse. Laua kuju tagab  täpse tagasiside, libisemiskindla haarde ja kontrolli ka raskeimates tingimustes või suurel kiirusel sõites.

ERGONOMIC TOESIDE

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

ERGONOOMILINE VARBAOSA

Laua asümmeetrilises kontuuris on kasutusel ümaram ja lühem varvaste poolne serv. Nii on varbad vee pool sõit rohkem kontrollitud ja manööverdamine hõlpsam.

DOUBLE CONCAVE

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

TOPELT NÕGUSUS

Topelt nõgususega on sõidukontroll maksimaalne, sest jalg püsib kindlana ka ilma suurte uimedeta. Lisaks parandab serva haaret ja juhib vett eemale, et tagada pehmem maandumine ja trikkide edukus.

FULL WOOD CORE

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

TÄISPUIDUST SÜDAMIK

RUSH laual on täispikkuses puitsüdamik, mis on tehtud jätkusuutlikult kasvatatud printsessipuu puidust. Materjal tagab lauale optimaalse koosluse paindlikkusest, reageerimisvõimest ja dünaamilisest taastumisest, säilitades seejuures tugevuse ja vastupidavuse.

NEW FLEX DISTRIBUTION

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

PAINDE JAOTUS

Kolmekihiline konstruktsioon ja puitsüdamikku ümbritsev kahesuunaline laminaat tagavad vajaliku väändejäikuse ning vastupidavuse. See konstruktsioon annab laua otstele piisavalt paindlikkust, ent hoiab laua südamiku vähem painduvana. Nii reageerib laud otsekohe ja pakub paremat sooritust kaotamata sujuvust.

SCRATCHPROOF TOPSHEET

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

KRIIMUSTUSKINDEL PEALMINE KIHT

Kõik meie lauad on tehtud erilisest kõrgekvaliteetsest, kriimustuskindlast UV-kaitsega materjalist, et tagada toote pikk eluiga. Laua graafika ja disain on kaitsva kihi all, püsides rikkumatuna ka siis, kui laud kergelt kriimustada saab.

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия

,,Ready to Ride“ komplekt sisaldab:

1X RADICAL6 lohelaud
1x SQUAD jala-aasad (sh kruvid ja tihendid)
4x uimed G10 50 mm (sh kruvid ja tihendid)
1x SQUAD käepide (sh kruvid)
1x lisatarvikute kott
1x RADICAL6 käsiraamat

SQUAD Board Accessories
Lohelaudadel kasutame kõrgekvaliteedilisi SQUAD jala-aasasid, et tagada kindel aluspind. Liigutused juhitakse läbi aasade jalgadest lauda. Aasasid saab mitmeti reguleerida, et ideaalselt just sinu jalgadega sobituda. Imeline toestus ja mugav põrutuse neeldumine lasevad üle vee liuelda nii muretult, et isegi Jeesus oleks kade.

Кайтборд RADICAL6  Flysurfer Россия