FLYDOOR6

FLYDOOR6

786 .00 €
Suurus:


Number

FLYDOOR on tõhus, kerge ja andestav — lahja tuule lohelaudade ehe kehastus. Laua kuju pakub mängulist sõitu, kerget ülestuult liikumist ja kerget liuglemist. Kingi endale rohkem surfipäevi ja naudi puhast sõidurõõmu ka kõige nõrgemate tuultega.

*Sobib sõitjatele igal tasemel

CONSTANT CURVE ROCKER

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

ÜHTLANE LAUA KUMERUS

Laua ühtlaselt jooksev kumerus tagab maksimaalse soorituse. Laua kuju tagab  täpse tagasiside, libisemiskindla haarde ja kontrolli ka raskeimates tingimustes või suurel kiirusel sõites.

ERGONOMIC TOESIDE

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

ERGONOOMILINE VARBAOSA

Laua asümmeetrilises kontuuris on kasutusel ümaram ja lühem varvaste poolne serv. Nii on varbad vee pool sõit rohkem kontrollitud ja manööverdamine hõlpsam.

DOUBLE CONCAVE

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

KOHANDATUD TOPELT NÕGUSUS

Kohandatud topelt nõgusus võimaldab eriti varajasi liuge. Ülestuult sõit on mugav ja loomulik.

FULL WOOD CORE

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

TÄISPUIDUST SÜDAMIK

FLYDOOR6 aual on täispikkuses puitsüdamik, mis on tehtud jätkusuutlikult kasvatatud printsessipuu puidust. Materjal tagab lauale optimaalse koosluse paindlikkusest, reageerimisvõimest ja dünaamilisest taastumisest, säilitades seejuures tugevuse ja vastupidavuse.

NEW FLEX DISTRIBUTION

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

PAINDE JAOTUS

Kolmekihiline konstruktsioon ja puitsüdamikku ümbritsev kahesuunaline laminaat tagavad vajaliku väändejäikuse ning vastupidavuse. See konstruktsioon annab laua otstele piisavalt paindlikkust, ent hoiab laua südamiku vähem painduvana. Nii reageerib laud otsekohe ja pakub paremat sooritust kaotamata sujuvust.

SCRATCHPROOF TOPSHEET

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

KRIIMUSTUSKINDEL PEALMINE KIHT

Kõik meie lauad on tehtud erilisest kõrgekvaliteetsest, kriimustuskindlast UV-kaitsega materjalist, et tagada toote pikk eluiga. Laua graafika ja disain on kaitsva kihi all, püsides rikkumatuna ka siis, kui laud kergelt kriimustada saab.

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия

,,Ready to Ride“ komplekt sisaldab:

1X FLYDOOR6 lohelaud
1x SQUAD jala-aasad (sh kruvid ja tihendid)
4x uimed G10 50 mm (sh kruvid ja tihendid)
1x SQUAD käepide (sh kruvid)
1x lisatarvikute kott
1x FLYDOOR6 käsiraamat

SQUAD Board Accessories
Lohelaudadel kasutame kõrgekvaliteedilisi SQUAD jala-aasasid, et tagada kindel aluspind. Liigutused juhitakse läbi aasade jalgadest lauda. Aasasid saab mitmeti reguleerida, et ideaalselt just sinu jalgadega sobituda. Imeline toestus ja mugav põrutuse neeldumine lasevad üle vee liuelda nii muretult, et isegi Jeesus oleks kade.

Кайтборд FLYDOOR6  Flysurfer Россия