кайтборд FLOW Flysurfer

FLOW

604 .00 €
Suurus:

Number

FLOW arendab su oskusi nagu muuseas. Laud on mänguline, intuitiivne ja mugav. Kerge laud on muljetavaldav oma ülestuules liikumise võimega ning suunastabiilsusega. Harmooniline tasakaal paindlikkuse ja laua kumera kuju vahel paneb FLOW ideaalselt üle vee liuglema ka kõige keerulisemates oludes. Kvaliteetne konstruktsioon ja erinevate materjalide kooslus loovad ideaalse treeningvahendi mistahes kaalus sõitjale. FLOW pakub sõidurõõmu taskukohase hinnaga.

*Sobib sõitjatele igal tasemel

FLAT ROCKER

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

LAMEDAM LAUA KUMERUS

Lamedam kumerus hoiab suurema osa laua pinnast vees. Lamedama profiiliga saavutatakse parem stabiilsus, tasakaal ja pidev serva kontroll. Laud libiseb seega varem.

PAULOWNIA WOOD CORE

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

PRINTSESSIPUU PUIDUST SÜDAMIK

Laual on täispikkuses puitsüdamik, mis on tehtud jätkusuutlikult kasvatatud printsessipuu puidust. Materjal tagab lauale optimaalse koosluse paindlikkusest, reageerimisvõimest ja dünaamilisest taastumisest. Laud säilitab tugevuse ja vastupidavuse.

WIDE BOARD

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

LAI LAUD

Lai laud libiseb varem, lihtsustab tasakaalu hoidmist ja veestarti.

SOFT FLEX PATTERN

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

PEHME PAINDUV STRUKTUUR

Pehme laud annab andeks kõik vead, saavutab väiksema tippkiiruse ja on lainetes palju mugavam.

PROGRESSIVE SINGLE CONCAVE

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

PROGRESSEERUV NÕGUSUS

Nõgus laua allosa juhib vett vaid ühes suunas, võimaldades laual ülestuules paremini liikuda ning suurendades kiirust. Tulemuseks on kiirem ja varasem liug, parem sõidukontroll ja suurem suunastabiilsus.

SCRATCHPROOF TOPSHEET

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

KRIIMUSTUSKINDEL PEALMINE KIHT

Kõik meie lauad on tehtud erilisest kõrgekvaliteetsest, kriimustuskindlast UV-kaitsega materjalist, et tagada toote pikk eluiga. Laua graafika ja disain on kaitsva kihi all, püsides rikkumatuna ka siis, kui laud kergelt kriimustada saab.

Кайтборд FLOW Flysurfer Россия

,,Ready to Ride“ komplekt sisaldab:

1x FLOW lohelaud
1x SQUAD jala-aasad (sh kruvid ja tihendid)
1x SQUAD käepide (sh kruvid)
1x SOLID 55mm uimekomplekt (sh kruvid ja tihendid)
1x FLOW käsiraamat

The SQUAD
Lohelaudadel kasutame kõrgekvaliteedilisi SQUAD jala-aasasid, et tagada kindel aluspind. Liigutused juhitakse läbi aasade jalgadest lauda. Aasasid saab mitmeti reguleerida, et ideaalselt just sinu jalgadega sobituda. Imeline toestus ja mugav põrutuse neeldumine lasevad üle vee liuelda nii muretult, et isegi Jeesus oleks kade. Survevalu uimed on tehtud süsinikkiuga tugevdatud polüamiidist, need on eriti kerged, löögikindlad ja vastupidavad.

The SOLID
SOLID 55mm kuju ja suurus muudavad juhtimise ja ülestuult sõitmise palju kergemaks. Ideaalne lisa FLOW laudadele.